Free shipping on orders over €70 (NL & BE). Orders placed before 22:00 will be shipped the same day (Mon-Fri)
 DE  EN  NL 
Mom jumpsuit - Linen blend - Black
Mom jumpsuit - Linen blend - Black
Mom jumpsuit - Linen blend - Black
Mom jumpsuit - Linen blend - Black
Mom jumpsuit - Linen blend - Black

Palaver

Mom jumpsuit - Linnenmix - Zwart

€180.00
Version
Size
Item not in stock
not in stock icon
Levertijd 1 week
  • Add een kaartje toe met een persoonlijk bericht
  • Gratis verzending vanaf 70 euro (NL & BE)
  • Snelle levering: voor 22 uur besteld, morgen in huis
  • 30 dagen bedenktijd
  • 100% veilig betalen: Bancontact, Ideal, Paypal, Creditcard

Deze jumpsuit van Palaver is het helemaal voor ons, en daarom zijn we extra blij dat we tot de gelukkigen behoren die dit geweldige item mogen aanbieden! Door de oversized fit en stretchy stof is deze jumpsuit heerlijk voor als je zwanger bent, terwijl hij ook daarna net zo fijn en leuk is om te dragen. Hij heeft een pasvorm die goed staat bij elk lichaamstype en een V-hals met knoopjes die het supermakkelijk maakt om borstvoeding te geven. Bovendien zorgt de combinatie van stoffen ervoor dat de jumpsuit het hele jaar gedragen kan worden: met een coltrui in de winter, of in de zomer op zichzelf. Kortom: je zal eindeloos plezier hebben van deze prachtige jumpsuit, tijdens én na de zwangerschap.

De jumpsuit is gemaakt van een linnen/katoenmix waardoor hij iets dikker is dan gewoon linnen, geen vorm verliest en niet kreukt als je hem draagt. Hij is verkrijgbaar in meerdere maten, dus als je niet zeker bent van de juiste maat voor jou, kijk dan bij de maatinformatie.

Waarom je van deze jumpsuit zult houden:

  • Tijdloos ontwerp
  • Gemaakt van 48% katoen, 25% linnen, 24% viscose en 3% elastaan
  • Zachte en stretchy stof
  • Oversized pasvorm
  • Kan het hele jaar door gedragen worden
  • Perfect te dragen tijdens zwangerschap en borstvoeding
  • Geschikt voor alle lichaamstypes
  • Verkrijgbaar in meer maten en kleuren
  • Exclusief bij Zoen voor Gust

Verzorginstructies:

Je kunt deze jumpsuit het beste met de hand wassen met koud water. Indien mogelijk, verwijder vlekken zonder de jumpsuit volledig te wassen. Wees voorzichtig bij het wassen en gebruik een zacht wasmiddel. Houd er rekening mee dat 5% krimp mogelijk is.

Maten:

Voor zwangere vrouwen adviseren we een maat groter te nemen, zodat je de jumpsuit tot ongeveer 8 maanden zwangerschap aankunt en hem ook na de bevalling nog fijn kunt dragen. De Original versie die wij aanbieden past het beste als je tussen de 1,65 en 1,72 m lang bent, hier adviseren we om de normale maat van je bovenkleding te nemen. Ben je rond de 1,75 m dan raden we je aan je normale maat of één maat groter te nemen. Ben je langer of twijfel je over welke maat het beste bij je past, laat het ons dan weten, want we helpen je graag bij het vinden van jouw perfect maat.

Maat (Zwart & Oatmeal)XSSML
Borst86899498
Taille889296100
Heupen9295100104
Torso (midden rug)78797980
Schouder tot onderkant been147148148149
Binnenkant been74747474

Pictures by Palaver and copy by Zoen voor Gust © 2021

x